Főoldal      E-mail
Eseménynaptár
Közlemény
Kollégiumi étkezés
......................................
 
Jubileumi kiadvány

 

Szeretettel ajánljuk figyelmébe jubileumi kiadványunkat!
Részletek>>

KEOP pályázat - Apor Alapítvány
Adónk 1%-a

 

Kedves Szülők!
 
Kérjük Önöket, hogy adójuk egy százalékával támogassák az
 
Egyházi Iskolák és Templomok Fenntartásáért Alapítványt
9021 Győr, Káptaladomb 5/B
adószám: 19111421-1-08
bankszámlaszám: 11737007-20529396
 
A másik egy százalékról is rendelkezhetnek:
A kedvezményezett technikai száma, neve:
 
0011 Magyar Katolikus Egyház
 
Továbbra is lehetőségük van az 1% felajánlásával az iskolát támogatni az alábbi módon is:
 
Apor Vilmos Római Katolikus Iskola Alapítvány
Adószám: 19112958-1-08
Számlaszám:
10200249-33072856-00000000
 
Hálás szívvel köszönjük az iskola számlájára küldött támogatásukat is.
Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola,
Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
9024 Győr, Pátzay Pál u. 46.
adószám: 18525845-2-08
bankszámlaszám: 10700031-70870941-51100005
Aktualitások
2026.05.12.
Kollégiumi felvételi tájékoztató
  Kollégiumi felvételi tájékoztató a 2025/2026-ös tanévre         Kedves Jelentkező!    Te és családod, nagy döntés előtt álltok, hiszen 14 évesen arra készü...
2026.04.23.
Kollégiumi búcsúztató
           Kollégiumunk előtt utoljára sorakoztak fel a 12. évfolyam búcsúzó diákjai, hogy útra indulásuk előtt átvegyék virágjaikat a 11. évfolyamosoktól. A ballagó...
2026.03.17.
Felvételi jelentkezés
 

Aktualitások

Dobshow

2026.01.14.
 
 
 
2026. január 14-én iskolánk aulájában mutatta be egyszemélyes dobshow-ját kollégiumunk diákja Horváth Péter. Péter, aki a PÁGISZ iskola 9-es tanulója, iskolás kora óta tanul dobolni. A pápai zeneiskola diákja mind a mai napig, ahol éppen féléves vizsgájára készül. A koncerten nem csak családtagjai, a kollégium diákjai voltak jelen, de eljöttek annak a zenekarnak is a tagjai, akik jövendő dobosuknak nézték ki.
A koncerten Péter a német indusztriális-metál világhírű zenekara a Rammstein életművéből válogatott ki 10 dalt. Elhangzottak a legnagyobb slágerek, a Deutchland, az Adieu, a Was ich liebe, és persze a kiemelkedően jól sikerült Depeche Mode feldolgozás, a Stripped.
A show látványnak sem volt utolsó. Iskolánk színpadján még sohasem szerepelt ekkora dobfelszerelés. Ma már a legtöbb zenekar - valószínűleg a szállítás nehézségei miatt is – ennél sokkal kisebb felszerelést használ. A zenei alapot tegnap még számítógép szolgáltatta, és erre dobolt rá élőben Péter. Reméljük hamarosan egy igazi zenekarban is láthatjuk.
Az eseményről készült képek a galériában megtekinthetőek.