"Karácsonykor csillag gyúlt ki Betlehem felett,
betlehemi istállóban Jézus született.
Karácsonykor szívetekben legyen szeretet,
Jézus útján járjatok, mert Istenhez vezet."
Ezúton kívánunk minden kollégistának, nevelőnek
és kollégiumi dolgozónak valamint a hozzátartozóknak
kegyelmekben gazdag békés karácsonyi ünnepeket és
sikerekkel teli boldog új esztendőt!
A szünet utáni első tanítási nap: 2015. január 5. hétfő.
A kollégiumi beköltözés 2015. január 4. vasárnap.